SEHER AKGÜL

Sağlıkla parlayan bir hayatın sırrı, doğanın kucaklaştığı anlarda saklıdır.

Doğanın Gücüyle

Doğanın bize sunduğu en saf ve güçlü bileşenlerle sağlığınızı ve yaşam kalitenizi destekliyoruz. Doğayla buluştuğunuzda, Seher Akgül kalitesini her yudumda, her damlada hissedeceksiniz.

Sağlıklı Yaşam

Her bir ürünümüzle, sağlıkla dolu bir yaşamın kapılarını aralayarak, saf ve etkili çözümler sunuyoruz. Seher Akgül ile doğanın en saf halini deneyimleyin.

HAKKIMIZDA

Bizi Tanıyın

Tüm dünyada sağlık, mutluluk ve güzelliğin yeni adı Seher Akgül FIT CONCEPT hayata değer katmak, tüm dünyada kilo problemine en sağlıklı, doğal ve sonuç odaklı çözümler üretmek üzere kurulmuştur. 

Zayıflama konusuna gerçekçi çözümler sunan Seher Akgül FIT CONCEPT markamız insana olan değer duygusuyla doğmuş ve öncelikle mutlu etmeyi esas almıştır.

Hayata geçirmeyi hedeflediğimiz çok güzel projelerimiz ile olabilen en kısa sürede ürün yelpazemizi büyüterek daha çok alanda mutlu etmeyi planlıyoruz. Bu sebeple mevcutta ki 3 ürünümüz sizlere olabilecek en cazip fiyatlarla geliyor.

Sağlık mutluluğun, mutluluk ise temelde özgüvenin başlıca sebebidir. Kilo verdirirken sağlık, neşe ve mutluluğu size kazandırabilmek , hayata ışıldayan gözlerle bakmanızda ufacıkta olsa bir pay sahibi olabilmek en büyük hedefimiz.

Sizlere 7 gün 24 saat sevgi, güler yüz  ve anlayış ile hizmet veren güzel bir ekinimiz var. Her türlü soru görüş ve önerinize açığız. Lütfen bize yazın 🙂

Rakamlarla biz.

Sunduğumuz ürünler ve hizmetlerle binlerce kişiye dokunduk ve onların yaşamlarında pozitif değişiklikler yaratmaya yardımcı olduk. Ancak bizim için en değerli olan şey, sayılardan çok, gerçek hayat hikayeleridir. Yine de, bu sayfa aracılığıyla, başarılarımızın ve büyümemizin bir özetini rakamlarla sunmayı önemli buluyoruz. İşte, Seher Akgül Fit Concept'in başarısını ve etkisini yansıtan bazı önemli rakamlar.
2019
KURULUŞUMUZ
20.000+
MUTLU KULLANICI
100%
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
2.000+
AYLIK SATIŞ
81
İLE GÖNDERİM
7/24
CANLI DESTEK

MİSYONUMUZ

Bireylerin kendilerini iyi hissetmeleri, daha enerjik, dengeli ve mutlu olmaları için doğanın bize sunduğu hediye olan besinleri kullanarak, bilimsel verilere dayalı ürünler geliştiriyoruz. Her ürünümüzde, bireysel ihtiyaçları ve yaşam tarzını dikkate alarak, en doğru çözümü sunma amacındayız.

Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor, yeniliklere açık olmayı ve dinamik bir yapıda olmayı ilke ediniyoruz. Müşteri geri bildirimlerini değerli görüyor ve bu geri bildirimleri ürün geliştirme süreçlerimizde kullanıyoruz.

VİZYONUMUZ

Sağlık, mutluluk ve güzellik kavramlarını bir araya getirerek, tüm dünyadaki bireylerin kilo sorunlarına gerçekçi, doğal ve sonuç odaklı çözümler sunma vizyonunu taşıyoruz. Bizim için her birey özeldir ve her bireyin kendine özgü bir hikayesi vardır.

Teknoloji ve bilimin sürekli evrildiği bir dünyada, biz de araştırma ve geliştirmeye sürekli yatırım yaparak, ürünlerimizin kalitesini en üst seviyede tutma gayesindeyiz. Her bir ürünümüz, bilimsel araştırmalara dayanarak, en yüksek kalitede formüle edilmektedir.