Misyonumuz
Doğal ve etkili ürünlerle bireylerin yaşam kalitesini artırmayı misyon edindik. Sağlıklı yaşamın sadece fiziksel değil, zihinsel ve duygusal bir bütünlük gerektirdiğine inanıyoruz.

Bireylerin kendilerini iyi hissetmeleri, daha enerjik, dengeli ve mutlu olmaları için doğanın bize sunduğu hediye olan besinleri kullanarak, bilimsel verilere dayalı ürünler geliştiriyoruz. Her ürünümüzde, bireysel ihtiyaçları ve yaşam tarzını dikkate alarak, en doğru çözümü sunma amacındayız.

Müşteri memnuniyetini birinci önceliğimiz olarak görüyoruz. Bu doğrultuda, ürünlerimizi sürekli olarak geliştiriyor, yeniliklere açık olmayı ve dinamik bir yapıda olmayı ilke ediniyoruz. Müşteri geri bildirimlerini değerli görüyor ve bu geri bildirimleri ürün geliştirme süreçlerimizde kullanıyoruz.

Tüketicilere sadece ürün sunmakla kalmayıp, onlara sağlıklı yaşam konusunda bilgilendirme ve eğitimlerle destek olmayı da görev edindik. Sağlık ve beslenme konusunda farkındalığın artmasını hedefleyerek, toplumun genel sağlığına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Doğanın dengesini korumayı, sürdürülebilirliği ve ekolojik sorumluluğu ön planda tutuyoruz. Ürünlerimizin üretiminden ambalajlamasına kadar her aşamasında çevre dostu uygulamaları benimsiyoruz.

Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, en yeni ve en etkili formülasyonlarla ürünlerimizi geliştiriyoruz. Ancak bu teknolojik yenilikleri benimserken, doğallıktan ve safiyetten ödün vermiyoruz.

Tüm çalışanlarımızla birlikte, etik değerlere bağlı kalarak ve şeffaflık ilkesiyle hareket ediyoruz. Müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza karşı dürüst ve adil davranmayı, iş ahlakımızın bir parçası olarak görüyoruz.

Topluluk oluşturma ve birlikte büyüme konseptini benimseyerek, müşterilerimizle, tedarikçilerimizle ve iş ortaklarımızla sürekli iletişim halinde olmayı hedefliyoruz. Bu ilişkileri uzun vadeli ve karşılıklı güvene dayalı olarak kurma gayesindeyiz.

Seher Akgül FIT CONCEPT olarak, sağlıklı yaşamın sadece bir hedef değil, bir yaşam tarzı olduğuna inanıyoruz. Bu yaşam tarzını benimsemek ve benimsetmek için her gün daha iyisini yapma azmiyle çalışıyoruz.

Son olarak, misyonumuz; doğal, etkili ve bilimsel olarak kanıtlanmış ürünlerle, bireylerin en iyi versiyonlarına ulaşmalarını desteklemektir.